internet, reklama

Wyślij tradycyjny list za pośrednictwem internetu

„Poczta Prosta” to nowe hasło promocyjne Poczty Polskiej, które będzie sloganem reklamowym kampanii promującej elektroniczne usługi pocztowe: neolist, neokartka i nezoznaczek. Nowe usługi cyfrowe umożliwiają za pośrednictwem platformy Envelo.pl zakup znaczka, wysłanie listu lub kartki pocztowej.

„Ludzie listy piszą” – te słowa piosenki Skaldów o medytacjach wiejskiego listonosza wydają się być „nie na czasie”. Dzisiaj zdecydowanie częściej dzwonimy niż piszemy, a jeżeli już zamierzamy komuś coś wysłać, to będzie to raczej sms albo mail niż tradycyjny list. Niestety (dla poczty w szczególności) zwyczaj korespondowania listownego z przyjaciółmi i rodziną odchodzi w zapomnienie.

Poczta Polska stara się wyjść naprzeciw zmieniającym się potrzebom swoich klientów i ułatwić im dostęp do tradycyjnych usług pocztowych. Stworzona w tym celu platforma Envelo.pl oferuje e-usługi: neolist, neokartka i neoznaczek. Pozwalają one kupić przez internet znaczek, wysłać list albo pocztówkę. Dzięki nim możemy wysyłać tradycyjne listy w nowoczesny sposób.

Neolist

Platforma Envelo.pl pozwala zlecić online wysyłkę tradycyjnego listu. Treść listu wprowadza się po przez formularz na stronie albo można ją załączyć w pliku PDF. Neolist, po wydrukowaniu i zapakowaniu do koperty przez pracowników poczty, trafi w tradycyjnej formie pod wskazany przez nas adres.

Neokartka

Neokartka to pocztówka, która z ekranu Twojego komputera trafia do skrzynki na listy adresata. Za pomocą serwisu Envelo.pl mamy możliwość wybrania ulubionego wzoru pocztówki. Kartka z pozdrowieniami zostanie dostarczona w ciągu kilku dni od rejestracji zlecenia.

Neoznaczek

Neoznaczek to znaczek pocztowy drukowany za pomocą komputera i zabezpieczonym przez kod data matrix. Znaczek, po zakupie przez internet, pobierany jest ze strony Envelo.pl lub przesyłany jako załącznik w mailu. Możemy go wydrukować na kopercie, kartce papieru lub samoprzylepnej etykiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *