języki obce

Jak zwiększyć szansę na międzynarodowy sukces w biznesie?

Rozwój firmy to fundament istnienia na rynku, dlatego też ważne jest wdrażanie rozwiązań zwiększających i stymulujących rozkwit interesu. Kluczowe jest określenie celów, zaprojektowanie odpowiednich strategii oraz skuteczne wdrażanie ich. Niezwykle istotna jest dobra relacja z klientami oraz inwestorami, gdyż to te podmioty warunkują popyt oraz w dużej mierze stanowią o istnieniu firmy. Wchodzenie na rynki międzynarodowe powinno odbywać się z doskonale przemyślanym planem oraz zaprojektowaną strategią komunikacyjną. Komunikacja natomiast nie może sprawnie przebiegać bez znajomości języków obcych.  

Dlaczego języki obce są niezbędne w biznesie globalnym?

Prowadzenie interesów na skalę światową wymaga znajomości języków obcych, gdyż to język jest podstawą komunikacji międzyludzkiej. Porozumiewanie się jest kluczem do rozwoju biznesu. Międzynarodowy sukces na rynku to efekt sprawnego i skutecznego komunikowania się zarządów oraz pracowników odpowiedzialnych za dane zadania. Poprzez porozumiewanie się nie tylko ustalone zostają warunki współpracy czy rozwoju, ale także utrwalane są więzi pomiędzy firmami, inwestorami oraz klientami. Wchodząc na rynki zagraniczne konieczne jest odpowiednie przygotowanie językowe.

Który język obcy rządzi?

Angielski, rosyjski czy hiszpański?

Analizując światowe statystyki wyraźnie widać, że językami dominującymi pod względem używalności są: chiński, angielski (https://www.bs-ict.pl/oferta/jezyk-angielski-w-biznesie), hiszpański, hindi oraz rosyjski. Biorąc za kryterium względy ekonomiczne i biznesowe to zestawienie prezentuje się zupełnie inaczej. Podstawowym językiem w komunikacji w prowadzeniu interesów jest język angielski. Na kolejnych miejscach uplasowały się: język niemiecki, hiszpański, francuski i rosyjski. Angielski to dziś podstawa i jego znajomość jest zupełną koniecznością przy prowadzeniu biznesu, nie mówiąc już o planowaniu ekspansji na rynki zagraniczne.

język angielski

Angielski dla firm w BS-ICT

Warunkiem koniecznym wejścia na rynki zagraniczne, a co za tym idzie sukcesu międzynarodowego w biznesie jest znajomość języków obcych przez zarząd, przedstawicieli oraz pracowników. Najbardziej skuteczną drogą do szybkiego poznania języka jest skorzystanie z profesjonalnych szkół oferujących szkolenia językowe dla firm. Efektywny system nauczania pozwalający na sprawne opanowanie kluczowych dla biznesu języków oferuje British School In-company Training. BS-ICT to przede wszystkim profesjonalny język angielski dla firm. Metoda nauczania obejmuje wszystkie poziomy nauki języka angielskiego.

Skuteczność zapewniana jest przez wspomniane zróżnicowane poziomy angielskiego, bogate specjalistyczne słownictwo, dobrane według klucza danej branży, dziesiątki godzin dialogów oraz warsztatów porozumiewania się w mowie i piśmie. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę lektorów, w tym native speakerów. Angielski dla firm (https://www.bs-ict.pl/oferta/angielski-dla-firm)w BS-ICT to gwarancja sprawnej komunikacji, gdzie poziomy języka angielskiego są dopasowane do potrzeb kursantów. British School ICT to także specjalistyczne biznesowe kursy szkoleniowe z innych języków, takich jak: język niemiecki, francuski, hiszpański i rosyjski. Nauka języka z BS-ICT to doskonała inwestycja w przyszłość firmy i jej międzynarodowy sukces.

Polecamy: Nauka online – przyszłość edukacji?

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *