reklama

Macie już mieszkanie? Teraz czas na internet a może i monitoring?

Liczne korzyści związane z instalacją szerokopasmowego internetu domowego sprawiają, że warto zwrócić uwagę na jakość infrastruktury, do której decydujemy się podłączyć. W czasach, gdy technologia rozwija się bardzo szybko, ważne jest by wybrać sieć otwarta na ewentualne modernizacje związane ze wzrostem szybkości przesyłu. 

Sieć internetowa w mieszkaniu może efektywnie współdziałać z instalacją monitoringową. Tym, którzy chcą poprawić bezpieczeństwo na swojej posesji, polecamy ofertę montażu systemu nadzoru wizyjnego. Zestaw kamer umieszczony w newralgicznych miejscach pozwala na kontrolowanie sytuacji z takich urządzeń jak laptop czy smartfon.

Internet

Monitoring a bezpieczeństwo

Odpowiednie zabezpieczenie nieruchomości to zapewnienie sobie komfortu i spokoju. Istnieje wiele rozwiązań, które można zastosować, a jednym z nich jest skuteczny monitoring. Montaż systemu wizyjnego to z jednej strony działanie prewencyjne, a z drugiej wiarygodne źródło materiału dowodowego w przypadku zaistnienia przestępstwa.

Profesjonalny zestaw kamer wraz z rejestratorem, które kiedyś były czymś elitarnym i rzadkim, obecnie staje się normą. Ponieważ koszty sprzętu spadają, a jego dostępność jest coraz większa, wiele osób decyduje się na jego zakup. Warto zaznaczyć, że właściciele nieruchomości zaopatrzonych w monitoring może obniżyć składkę jej ubezpieczenia.

Szybki internet światłowodowy – dlaczego warto?

Przegląd dostępnych mediów dostarczających internet pozwala zauważyć rosnącą przewagę infrastruktur światłowodowych. Bardzo wysoka odporność na zakłócenia zapewniająca niezawodność przy profesjonalnym projekcie instalacji wpływają na fakt, że coraz więcej użytkowników decyduje się na korzystanie z tego rodzaju kabli.

komputer

Reasumując jako zalety należy wskazać:

  • szeroki zasięg
  • dużą pojemność informacyjna
  • wysoką przepustowość przekładająca się na szybkość transmisji
  • małe straty wewnątrz włókna światłowodowego przy przesyle na duże odległości
  • niezawodność i nieskomplikowany montaż
  • ograniczenie możliwości niepożądanego dostępu do danych
  • bezpieczeństwo pracy

Informacje o cenach i kosztach

Nasza firma zajmuje się świadczeniem pełnych usług związanych z trasami światłowodowymi stosując rozwiązania fiber to home. Posiadając wieloletnie doświadczenie w spawaniu, doprowadzaniu i serwisie kabli, gwarantujemy niezawodność naszych rozwiązań. Ponieważ koszty światłowodów ciągle się obniżają, możemy zaproponować atrakcyjne ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *