wizytówki

Koniec Radia Roxy

W piątek Radio Roxy zmieniło nazwę na Rock Radio. Stacja stara się przejąć słuchaczy Eski Rock, która od grudnia jest wyłącznie warszawską rozgłośnią lokalną. Fanów Eski ma przyciągnąć nie tylko zbliżony profili muzyczny, ale także Kuba Wojewódzki, który poprowadzi w Rock Radiu audycje „Książę i żebrak”.

Radio Rock
Źródło Pinterest

Na początku roku stacja zrezygnowała z autorskich audycji muzycznych i grania muzyki alternatywnej na rzecz rocka. Nowym akcentem, poza zmienionym logo i stroną internetową, jest wyczekiwana przez fanów Kuby Wojewódzkiego audycja „Książę i żebrak”. Program będzie nadawany od 5 lutego w godzinach 12 – 14, jego współprowadzącymi będą Mikołaj Lizut (redaktor naczelny Rock Radia)  i Maciej Migała. Audycja ma mieć charakter satyryczny i poruszać tematy poświęcone polskiemu życiu społecznemu, politycznemu i rozrywkowemu – pojawiać się będzie w dni powszednie.

Poprzednio Radio Roxy było rozgłośnią grającą w formacie Open’era, jednak właściciel (Agora) zdecydował się na zmianę wizerunku stacji i zdecydowane skierowanie jej tematyki w stronę Rocka. Rock Radio nadaje na częstotliwościach: Warszawa – 103,7 fm, Kraków – 103,8 fm, Wrocław – 106,1 fm, Śląsk i Zagłębie – 94,5 fm, Poznań – 105,4 fm, Opole – 106,6 fm, Bydgoszcz – 103,5 fm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *