edukacja dla osób starszych, kursy językowe

Kursy językowe z SuperMemo

Nie trzeba specjalnie nikogo przekonywać do tego, że angielski jest językiem przyszłości i jeżeli chcesz się rozwijać, to powinieneś nauczyć się władać tym językiem w stopniu komunikatywnym. Angielski jest sposobem porozumiewania się w każdym biznesie międzynarodowym. Jeżeli marzy Ci się praca w korporacji i chcesz zwiększyć swoje możliwości na rynku pracy, zacznij od nauki języków obcych. Wszystkim polecam kursy językowe metodą SuperMemo.

pinterest
pinterest

SuperMemo to metoda nauki języków obcych autorstwa polskich naukowców Akademii Medycznej w Poznaniu. Kluczowe znaczenie w nauce języka angielskiego ma zapamiętywanie. Metoda ta umożliwia szybkie uczenie się dzięki specjalnemu systemowi powtarzania informacji, opartemu na teorii pamięci długotrwałej. Docelowo wiedza ma być przyswojona w czasie o 15 razy krótszym niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod zapamiętywania. SuperMemo zakłada regularne powtórki, co przejawia się szybkim i łatwym utrwaleniem materiału. Do najważniejszych założeń SuperMemo należy selekcja materiałów oraz skupienie się na treściach, które trudno jest zapamiętać od razu.

SuperMemo to kursy językowe online, które możesz odbywać bez wychodzenia z domu i kiedy masz na to ochotę. Kursy zakładają indywidualny plan nauki, wynikający z różnych predyspozycji ucznia. To metoda dla dorosłych i dla dzieci, która z powodzeniem jest stosowana przez miliony osób na całym świecie.

Używając jedynie programu komputerowego uczysz się z SuperMemo. Równie wygodnym rozwiązaniem jest wgranie oprogramowanie na smartfona i uczenie się języka obcego z telefonu w drodze do pracy czy szkoły. Tysiące ciekawym zdjęć, interesująco mówiący native spekerzy i dobrze dobrane ćwiczenia – to wszystko sprawia, że nauka na kursach SuperMemo to także dobra zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *