Biuro i biurko

Bezpieczne koperty kurierskie

bezpieczne koperty kurierskie
Koperty bezpieczne wykonywane są ze specjalnego materiału – bardzo odpornej na uszkodzenia folii polietylenowej. Źródło: pixabay.com

W naszej bogatej ofercie akcesoriów biurowych (www.globaloffice.pl) nie mogło zabraknąć bezpiecznych kopert kurierskich. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona znajdujących się w nich przedmiotów, na co zresztą wskazuje ich nazwa. Poza tym jednak produkty te spełniają ważną rolę w zakresie ułatwiania pracy przy obsłudze przesyłek.

Bezpieczne koperty kurierskie z naszej oferty to produkty wyróżniające się bardzo wysoką jakością. Wiedząc, jak ważna jest ich rola, starannie selekcjonujemy ten asortyment, oddając do dyspozycji naszych Klientów tylko produkty renomowanych marek. Gwarantuje to bezpieczeństwo przesyłek.

Charakterystyka

Znajdujące się w naszej ofercie koperty bezpieczne wykonywane są ze specjalnego materiału – bardzo odpornej na uszkodzenia folii polietylenowej. Tworzywo to zapewnia bezpieczeństwo przesyłek kurierskich, nawet gdy osoby obsługujące przesyłki niekoniecznie na to zważają. Zachęcamy więc do ich wybierania.

W naszej ofercie można znaleźć różne warianty bezpiecznych kopert dedykowanych dla przesyłek. Wszystkie jednak te produkty cechują się bardzo dobrą wytrzymałością, świetnie więc spełniają swą rolę w zakresie zapewniania bezpieczeństwa. Ułatwiają też pracę kurierom, między innymi dzięki systemowi kuponów, co usprawnia kontrolę.

Rodzaje bezpiecznych kopert

Mając na uwadze różne potrzeby naszych Klientów, wyposażyliśmy nasz sklep w różne rodzaje kopert bezpiecznych. W zależności od zapotrzebowania, można wybierać na przykład koperty foliowe przezroczyste. Gdy zaś pożądana jest dyskrecja, której koperty transparentne nie zapewniają, można zdecydować się na koperty białe.

Nasza oferta kopert bezpiecznych to także, oczywiście, koperty w bardzo różnych rozmiarach. Umożliwia to pakowanie w nie przeróżnych przedmiotów o wszelkich gabarytach. Oferujemy między innymi koperty B3, B4, B5, C3, K70. Na pewno więc każdy znajdzie wariant, którego szuka.

Zastosowanie kopert depozytowych

Zastosowanie kopert depozytowych znajdujących się w naszym asortymencie jest bardzo szerokie, toteż nasi Klienci często je wybierają. Koperty takie świetnie sprawdzają się w przypadku transportu ważnych, wartościowych przedmiotów, przy przekazywaniu poufnych danych czy też pieniędzy.

Ponieważ koperty bezpieczne z naszej oferty świetnie spełniają swoją rolę, można je wykorzystać do różnych celów. Znakomicie nadają się do przekazywania w nich gotówki, kluczy, kodów dostępu, kart kredytowych, dokumentów do ekspertyzy czy nawet różnego rodzaju próbek. Zachęcamy do sprawdzenia ich funkcjonalności.

Koperty bezpieczne z zasady są dedykowane dla przekazywania poufnych danych i przedmiotów, które nie powinny wpaść w niepowołane ręce. Ich odporność powoduje jednak, że możemy je polecić także wtedy, gdy po prostu potrzebne jest szczególnie wytrzymałe opakowanie przesyłki.

BANER JESTEŚ ZAINTERESOWANY TĄ OFERTĄ_

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *