wizytówki

Wesprzyj Fundację Radia ZET z Plusem

Święta to czas, w którym powinniśmy być szczególnie otwarci na problemy innych ludzi. Warto z okazji Bożego Narodzenia wspomóc najsłabszych albo osoby, które są pokrzywdzone prze los. Jeżeli chcesz zostać Świętym Mikołajem, możesz wspomóc Radio Zet w działalności charytatywnej, wystarczy że doładujesz telefon w Plusie.

radio ZET
Pomagaj z Plusem

Akcja charytatywna Pomagaj z Plusem trwa od 19 listopada, za jej pośrednictwem można wesprzeć jedną z fundacji biorących udział w akcji. Plus do 31 grudnia 2013 r. będzie przekazywał 10% każdego doładowania na konto wskazanej przez nas fundacji.

„Święta to szczególny czas i chcemy, by choć trochę ich magii dotarło szczególnie do tych, którzy potrzebują wsparcia.” – mówi Tobias Solorz, członek Zarządu Polkomtelu i dodaje – „Hasłem akcji jest Bądź sobą, ładuj dobrem! i wystarczy tylko chcieć, by wziąć w niej udział.”

Jeżeli zdecydujesz się pomóc Fundacji Radia ZET wystarczy, że wpiszesz kod *136*12*02# i doładujesz konto telefonu dowolną kwotą. Kod należy wpisać przed pierwszym doładowaniem i będzie on działał do końca akcji. W trakcie trwania akcji możemy oczywiście zmienić fundację, której przekażemy wsparcie albo zrezygnować z uczestnictwa.

Wsparcie dla fundacji nic nas nie kosztuje, a wszystkie środki z doładowania pozostają na koncie klienta, ponieważ pieniądze na cele charytatywne w całości przekazuje Plus.

Jeżeli chciałbyś wesprzeć radio ZET w jego działalności charytatywnej wystarczy jeden sms!

Więcej o działaniach Fundacji Radia ZET dowiesz się na jej oficjalnej stronie – radio ZET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *