kursy językowe, szkolenia pracowników, wizytówki

Kursy językowe dla firm z Collinem Rose

Szybka nauka języka angielskiego? Tak to możliwe metodą Collina Rose. Zwolennicy tej metody twierdzą, że zapamiętywanie słówek nigdy nie było tak proste. Jest to metoda polisensoryczna, co oznacza, że podczas nauki angielskiego angażują się wszystkie zmysły jednocześnie. Działa to na zasadzie przyswajania języka ojczystego przez małe dziecko. Efekt jest zadowalający zarówno u najmłodszych, jak i u dorosłych. W naszym kraju metoda Collina Rose cieszy się ogromną popularnością wśród wielu osób; korzystają z niej pracownicy Biura Ochrony Rządku i wielu korporacji. Nic dziwnego, bo nauka angielskiego jest szybka i skuteczna dzięki tej metodzie.

źródło:pinterest
źródło:pinterest

Metoda ma coraz więcej zwolenników, bo przyśpiesza uczenie się z dwóch lat na pół roku (w tym czasie można nauczyć się swobodnej komunikacji). Szybki kurs języka angielskiego opiera się na psychologii uczenia się. Wiedzę przyswaja się tak jak lubi robić to nasz mózg. Lektorzy szkolący tą metoda gwarantują swobodę mówienia już po 6 miesiącach.

Jak wygląda kurs językowy dla dorosłych? W ciągu tygodnia mają miejsce jednogodzinne zajęcia. W domu należy pracować minimum dodatkowe dwie godziny w trybie online. Dzięki specjalnej platformie edukacyjnej nauka języka angielskiego jest możliwa w każdym miejscu i o każdej porze. To idealny sposób na kształcenie językowe dla pracowników, którzy w ciągu dnia nie mają czasu na zajęcia, a czas wolny po pracy wolą spędzać w domu.

Angielski z Collinem Rose pozwala bezstresowo nauczyć się języka obcego. Kursy językowe dla dorosłych metodą Collina Rose oferują możliwość szybkiej nauki biznesowego angielskiego. Uczestnicy na zajęciach uczą się sprawnie komunikować i wzbogacają słownictwo biznesowe. Kursy językowe dla pracowników kładą nacisk na kształtowanie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych, pisania korespondencji biznesowej oraz skutecznych negocjacji. To oferta skierowana dla wszystkich pracowników biurowych, którzy pragną nauczyć się języka branżowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *