Biuro i biurko

Wyjątkowy prezent świąteczny dla szefa

Święta w pracy to przyjemny czas dla wszystkich. Wiele osób otrzymuje w tym okresie premie i podwyżki z okazji podsumowań rocznych projektów. Święta są okazją do obdarowania pracowników i podziękowania im za trud włożony w realizację zadań i rzetelne wykonanie celów biznesowych. To także moment, kiedy możemy wręczyć niezobowiązujący prezent świąteczny dla szefa.

prezenty w firmie (źródło:pinterest.com)
prezenty w firmie (źródło:pinterest.com)


Wiele osób czerpie przyjemność z obdarowywania innych, szczególnie bliskich z rodziny i przyjaciół. Wybór prezentu świątecznego dla osoby, z którą dzielimy wiele osobistych chwil zwykle nie sprawia nam trudności, bo znamy jego upodobania, marzenia i potrzeby. Problem zaczyna się wtedy, gdy mamy za zadanie wręczyć prezent dla osoby z pracy, w tym dla szefa, kierownika działu lub dyrektora. Rzeczą oczywistą jest to, że chcemy, aby prezent świąteczny był w 100% trafiony. Nie jest jednak to zadanie łatwe, bo zwykle nie znamy gustu naszego przełożonego.

Moja propozycja na prezent świąteczny to przeżycie kilku niezapomnianych chwil w niecodziennej scenerii. Jeżeli szef jest miłośnikiem wrażeń ekstremalnych, warto podarować lot w przestworzach, np. szybowcem lub motolotnią. Innym pomysłem na niezapomniany prezent dla przełożonego może być przygoda na strzelnicy sportowej lub jazda ekskluzywnym samochodem po placu manewrowym. Dla szefa szczególnie dbającego o wygląd zewnętrzny miłym upominkiem może być pobyt w SPA lub pakiet masaży.

Doskonałym źródłem inspiracji na podarunek dla szefa jest strona www.katalogmarzen.pl. Znajdziecie w niej wiele oryginalnych pomysłów na prezent świąteczny – nie tylko dla osoby z pracy, ale także dla bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *