wizytówki

TVN 24 i CNN wspólnie promują Polskę

Niedługo będziemy obchodzić okrągłą, bo 25 rocznicę pierwszych wolnych wyborów w naszym kraju. Z tej okazji rusza akcja „Powiedz nam co lubisz w Polsce”, organizowana przez dwie stacje informacyjne: TVN24 i CNN.

Powiedz nam co lubisz w Polsce
Logo TVN 24

Wyżej wspomniana akcja polega na interakcji z widzami TVN24, którzy za pośrednictwem platformy Kontakt24 mogą przesyłać redakcji zdjęcia, filmy i wypowiedzi mówiące o tym dlaczego kochają Polskę. Te materiały, które przejdą ścisłą selekcję zostaną połączone w spójną całość i wyemitowane na antenie CNN w serii filmów dokumentalnych pod tytułem „On The Road: Poland”. Prezentować je będą również TVN24 i portal tvn24.pl.

To idealny moment, aby wspólnie z widzami zaprezentować całemu światu historię polskich zmian po obaleniu komunizmu. Widzowie na całym świecie dowiedzą się co lubimy, co pozytywnie nam się kojarzy oraz z czego jesteśmy dumni i za co kochamy swój kraj. Wśród materiałów, które zostały przesłane na Kontakt 24 dominują te najprostsze skojarzenia i przyjemności. – komentuje Aleksandra Majda, szefowa wydawców portalu informacyjnego TVN24.pl.

„Powiedz nam co lubisz w Polsce” to inicjatywa amerykańskiej stacji informacyjnej CNN. W cyklu programów „On The Road” przedstawia ona poszczególne kraje z całego świata i zmiany, które dokonały się w nich na przestrzeni lat. Z okazji 25-lecia pierwszych wolnych wyborów w Polsce producenci programu postanowili przybliżyć jego widzom historię, kulturę i obyczaje naszego kraju. Chcą również zwrócić uwagę na zmiany w mentalności Polaków i rozwoju gospodarczym, jakie zaszły w ciągu ostatniego ćwierćwiecza.

Jeśli jesteście ciekawi co wyjdzie ze współpracy CNN i TVN24, koniecznie śledźcie ramówkę obu stacji w dniach 1-7 czerwca. Wybrane fragmenty „On The Road: Poland”, ale też najciekawsze materiały nadesłane przez widzów, będą prezentowane również przez portal tvn24.pl.

A może i wy włączycie się w tę świetną akcję?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *