Biuro i biurko, księgowość

System elektronicznych faktur Flow 4 you

Z roku na rok rośnie liczba przedsiębiorstw korzystających z aplikacji internetowych do rozliczania faktur. Elektroniczny obieg faktur daje wiele możliwości i wpływa na efektywność firmy. Nic dziwnego, że e-faktury stają się coraz bardziej popularne i pożądane. W formie elektronicznej wystawiamy i archiwizujemy e-dokumenty, dzięki temu oszczędzamy czas poświęcony na czekanie na swoją kolej na poczcie i nie generujemy bałaganu, który często pojawia się przy segregacji faktur papierowych. Idealnym narzędziem do zarządzania fakturami jest innowacyjna i nowoczesna platforma internetowa F4you.

flowforyou


Dlaczego warto zainwestować w system elektronicznych faktur? Po pierwsze, największą zaletą tej platformy internetowej jest oszczędność czasu. Przez jedno kliknięcie myszką możemy wygenerować e-rachunek, drugie kliknięcie powoduje wysłanie faktury do kontrahenta/klienta, a trzecie to nic innego jak zapisanie e-dokumentu do archiwum. W kilka minut zarządzamy firmowymi finansami. W przypadku faktury papierowej trwa to o wiele dłużej. Nie wspomnę o czasie oczekiwania na informacje o terminie zapłaty. Po drugie, platforma Flow For You zapewnia bezpieczne przesyłanie danych (porównywalne z bankowością elektroniczną). Ma to ogromne znaczenie dla klientów firmy, w końcu wszelkie formalności finansowe powinny być załatwiane rzetelnie. Po trzecie, system elektronicznych faktur F4You pozwala na weryfikację, czy nasza faktura została dostarczona do klienta. Dzięki tej platformie w kilka sekund możemy przesłać e-fakturę do naszego biura rachunkowego. Po czwarte, platforma Flow For You cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wielu firm, bo pozwala na szybkie importowanie faktur z programów księgowych. W praktyce oznacza to szybki przepływ gotówki i sprawne wykonywanie transakcji handlowych.

Jeżeli nie mieliście do tej pory do czynienia z e-księgowością, zobaczcie jak działa system elektronicznych faktur Flow For You. Na pewno szybko przekonacie się, że taki program do rozliczania faktur online jest szalenie przydatny, wygodny i innowacyjny w waszej firmie. Nie wspomniałam o kwestiach ekologicznych, w końcu e-faktury są przyjazne dla środowiska naturalnego. Z elektronicznych rozliczeń korzyści czerpie firma i jej klienci. To naprawdę tanie i proste rozwiązanie dla każdego biura.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *