akcesoria biurowe, Biuro i biurko

Segregatory – niezbędne akcesoria biurowe

Archiwizowanie dokumentów w biurze to podstawowa czynność wielu pracowników. Z czasem codzienne segregowanie faktur, zamykanie pudełek z dokumentami i przeszukiwanie teczek może być żmudne i monotonne. W niektórych sytuacjach wystarczy zakup odpowiednich artykułów biurowych, aby praca stała się przyjemniejsza, wygodniejsza i szybsza. Niezbędnym artykułem biurowym jest segregator.

Niezależnie od jego wielkości, wykorzystujemy go niemal codziennie do przechowywania sterty dokumentów, faktur i innych arkuszy papieru. Wysokiej jakości segregatory kupimy w hurtowni Makro. Akcesoria biurowe marki Sigma pozwalają na bezpieczne archiwizowanie wyciągów bankowych i innych tajnych dokumentów. Segregatory dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki bogatej gamie odcieni, możemy zdecydować się na zastosowanie kodu kolorystycznego odnośnie przechowywanych papierów. Oszczędzamy czas poświęcony na przeszukiwanie pudeł archiwizacyjnych. Wystarczy tylko sięgnąć rękę na regał z segregatorem oznaczonym danym kolorem. Ponadto każdy segregator zawiera miejsce na grzbiecie z opisem zawartości. Producenci segregatorów oferują artykuły ringowe i grzbietowe ułatwiające przeszukiwanie i wyjmowanie kartek.

Do archiwizacji dokumentów w segregatorze potrzebne będą nam także przeźroczyste koszulki chroniące przed uszkodzeniami i zabrudzeniami oraz przekładki do rozdzielania dokumentacji. Mogą przydać się także duże kartony i pudełka archiwizacyjne, w których umieścimy segregatory z arkuszami. Kartonowe pudełka mogą służyć także do grupowania katalogów, teczek i aktówek.

Wszystkim polecam sklep internetowy Biuro On-line Makro, w którym znajdziemy szeroki asortyment segregatorów i innych artykułów biurowych przeznaczonych do archiwizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *