czas wolny

Prezent dla chłopaka lub dziewczyny – nie tylko przedmioty

Urodziny, imieniny, rocznica, Święta, Walentynki. Albo bez okazji. Właściwie każdy dzień jest dobry, żeby dać prezent najbliższej osobie, w końcu trudno wyobrazić sobie sposób wydawania pieniędzy, który będzie dawał większą pewność uczucia, że ich nie zmarnowaliśmy. Lubimy dawać bardziej niż brać, ale, oczywiście, głównie ze względu na radość obdarowanej osoby. Tak więc wiele osób spędza sporo czasu zastanawiając się, co zrobić, by prezent był faktycznie udany. By nie stał się jednym z tych, za które dziękuje się przez grzeczność, a potem – w zależności od tego, jak sentymentalna jest dana osoba – lądują na półce albo na Allegro. Niby liczy się intencja, ale w tym wypadku, intencja sprawia, że chcemy dać coś faktycznie wartościowego. Tylko jak?

Prezent dla chłopaka. Źródło: Pixabay.com.
Prezent dla chłopaka. Źródło: Pixabay.com.

Oczywiście podstawowa porada pozostaje zawsze ta sama i mówi, że im lepiej znamy daną osobę, tym lepiej powinniśmy wiedzieć, co sprawi jej radość. Nie zawsze jest to jednak tak proste. Ludzie z reguły sami kupują to, czego najbardziej potrzebują, więc w prezencie musi być też element zaskoczenia. Jeśli planujemy wręczyć drugiej połówce jakąś rzecz, często dobrą opcją jest więc coś, co sami wstydziliby się kupić, bo byłoby „rozrzutne” albo egoistyczne – ogólnie, często są to np. perfumy albo biżuteria (lubiana przez kobiety, choć w przypadku panów trzeba uważać – nawet zegarki są dziś dla niektórych obciachowe). Z bardziej „osobistych” prezentów, popularne w tej kategorii są zdjęcia, zrobione specjalnie na tę okazję, albo wydrukowane i oprawione w ładny sposób wspólne fotki ze wspólnej przeszłości.

Dla innych więcej warte, niż przedmioty, będą przeżycia, i tutaj również jest sporo opcji. W zależności od charakteru – dla jednych najfajniejsza będzie wystawna kolacja w domu, inni wolą pójść do kina, na koncert czy piknik. Dla wielu osób najbardziej wyjątkowe będzie oczywiście coś, co robią rzadko, albo i nigdy. I tak często trafionym prezentem będzie zabranie ukochanej osoby na spa, masaż, różnorakie degustacje, albo też multum możliwych aktywnych rozrywek – paralotnie, gokarty, bungee… Te i wiele innych pomysłów na  prezent dla chłopaka można znaleźć na stronie wyjatkowyprezent.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *