akcesoria biurowe, Biuro i biurko, sprzęt biurowy

Netbook – mobilne rozwiązanie dla pracowników

Komputery stacjonarne powoli odchodzą do lamusa. Ich miejsce zajmują laptopy i netbooki najnowszej generacji. To wygodniejsze rozwiązanie dla pracowników biurowych, pozwalające na swobodne przemieszczanie się z narzędziem pracy, służące komunikacji i o wiele bardziej wydajne. Netbooki możemy mieć zawsze przy sobie, są idealne do prac biurowych w podróży, przeglądania internetu oraz aplikacji on-line. Są o wiele lżejsze od laptopów i komputerów stacjonarnych, to atrakcyjne akcesorium biurowe dla każdego pracownika.

źródło:www.orange.pl
źródło:www.orange.pl

Netbooki obecne na rynku wyposażone są w nowoczesne technologie, typu Bluetooth, Wi-Fi, kartę sieciową z modemem, nagrywarkę CD/DVD oraz porty USB. Można łączyć się bezprzewodowo i przewodowo z Internetem, bez konieczności wysuwania uciążliwej klawiatury i myszy – jak w przypadku komputera zewnętrznego. Wiele netbooków to sprawdzone sprzęty biurowe w prowadzeniu prezentacji multimedialnych. Najnowocześniejsze modele posiadają łącza DVI, HDMI oraz port pozwalający na podłączenie rzutnika.

Większość użytkowników Internetu, decyduje się na zakup netbooków, głównie ze względu na funkcjonalność. Urządzenia wyróżniają się żywotnością baterii oraz nowoczesnym wzornictwem. Mogą pracować 5-8 godzin dziennie na jednym naładowaniu baterii. To komputery będące narzędziem pracy managerów, dyrektorów, prezesów i przedstawicieli handlowych. Posiadają mocne procesory i dedykowane układy graficzne.

Netbooki to stosunkowo tanie komputery, które sprawdzają się w codziennej pracy biurowej. Polecam netbooki ze strony Orange od wiodących na rynku producentów: HP,Dell oraz Acer. W ofercie znajdziesz taryfę z Internetem, tj. Orange Free.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *