języki obce, studia

Nauka języka angielskiego z Callanem

Nauka języka angielskiego metodą Callana przynosi spektakularne efekty biorąc pod uwagę rozwój zdolności komunikacyjnych. Metoda Callana jest stosowana przez setki szkół językowych na całym świecie, ponieważ każdy jej etap jest skutecznie przemyślany i niezwykle intensywny. Lekcje mówienia po angielsku dają ogromne możliwości wszystkim słuchaczom. Metoda ta jest odpowiednia dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Naukę z Callanem poleca się ludziom młodym, którzy pragną pokonać nieśmiałość w mówieniu.

pinterest
pinterest


Nauka języka angielskiego metodą Callana przebiega w małych grupkach. Uczestniczy biorą udział w licznych konwersacjach, podczas których są zmuszani do słuchania i mówienia. Lekcje odbywają się w języku angielskim. Lektorzy przez cały czas zadają pytania, a uczniowie w tym czasie powinni odpowiadać. To dobra metoda dla osób, które pragną przełamać barierę językową. Dzięki tej metodzie uczymy się płynnie mówić oraz szybko osiągamy zdolności konwersacji z innymi.

Kurs języka angielskiego z metodą Callana stanowi także naukę czytania, pisania i gramatyki. Materiał jest podzielony na etapy (każdy kolejny bazuje na wiedzy z poprzedniego). Lektor zadaje pytania, które dotyczą wielu dziedzin życia. Lekcje opierają się na powtarzaniu i utrwalaniu materiału. Metoda Callana wymaga od uczniów całkowitej koncentracji i skupienia uwagi. To nauka języka angielskiego dla wytrwałych, którzy chcą porozumiewać się w obcym języku swobodnie i bez trudności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *