Biuro i biurko, meble biurowe

Meble do biura inspirowane wielką architekturą

Nowoczesna firma, która chce wyróżnić się na rynku i zyskać zainteresowanie wśród klientów powinna zadbać o każdy aspekt swojej działalności – nawet stricte związany z aranżacją przestrzeni biurowej. W dobrze wyposażonym i przyjemnym dla oka ludzkiego pomieszczeniu po prostu dobrze się pracuje. Aranżacja biura ma również znaczenie w kształtowaniu atmosfery i budowaniu relacji między pracownikami a potencjalnymi klientami, np. przybywającymi na spotkanie biznesowe do naszej firmy. Niezmiernie ważne, jak i nie najważniejsze są meble biurowe. Ciekawe i oryginalne modele oferuje firma VOX.

Na rynku wyposażenia akcesoriów i mebli biurowych znajdziemy wiele nietuzinkowych aranżacji. Najbardziej przykuwające uwagę są dla mnie projekty modernistyczne, a zarazem mające w sobie odrobinę klasyki. Taka jest właśnie kolekcja Hifi firmy VOX, która idealnie nadaje się do gabinetu prezesa czy pokoju konferencyjnego. Największym atutem mebli biurowych jest ich kształt – prosty i bez zdobień oraz układ brył wzorujący się na liniach w pionie i w poziomie. Kolekcja Hifi składa się z wielu szafek, regałów, biurek i półek, które możemy wykorzystać do wyposażenia zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń. Skupiające uwagę kolorystyka mebli jest kropką nad „i” w stylizacji nowoczesnego biura. Producent oferuje modele w kolorze beżowym i jasnego dębu. Firma VOX zwróciła jeszcze uwagę na jeden aspekt przy projektowaniu poszczególnych elementów – dotykowy system otwierania ułatwiający funkcjonowanie w przestrzeni biura każdemu pracownikowi.

Szalenie oryginalnie wyglądają aranżacje w stylu industrialnym. We wnętrzach tego typu dominują szarości, biele i czernie. Biuro przypomina przestrzeń ulicy, bo znajdziemy w nim elementy chromowe, metalowe, szklane itp. Meble inspirowane stylem industrialnym wyglądają szalenie efektownie, idealnie komponują się z nowoczesnym stylem wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *