prasa

„Inspire” – nowy magazyn dla pasażerów LOT-u

Jeśli często latasz samolotem i nudzisz się w podróży to mamy dla ciebie bardzo dobrą wiadomość. Na pokładach klasy biznes i premium w samolotach linii lotniczych LOT pojawił się nowy, luksusowy magazyn, który nosi nazwę „Inspire”. Tytuł wypuszcza wydawnictwo G+J Polska, a stanowisko jego redaktor naczelnej objęła znana podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska będąca jednocześnie naczelną miesięczników “National Geographic Polska”, “NG Traveler” a także innego pokładowego pisma PLL LOT – “Kaleidoscope”.

magazyn Kaleidoscope Lot
www.lot.com

Pasażerowie w nowym magazynie znajdą teksty na temat ciekawych miejsc, wydarzeń kulturalnych, wystaw i premier w różnych krajach we wszystkich zakątkach świata, a także wywiady ze znanymi Polakami. Coś dla siebie znajdą tam również czytelnicy zainteresowani tematyką ekonomiczną, technologiczną, lifestylową, a także miłośnicy designu.

Pierwszy numer ukazał się 1 sierpnia, a na jego okładce znalazło się zdjęcie lidera zespołu Zakopower, czyli Sebastiana Karpiela-Bułecki, z którym wywiad znalazł się w magazynie. Pasażerowie będą mogli przeczytać w nim również teksty o Tajlandii i miastach przyszłości.

Nakład tego luksusowego magazynu wynosi 15 tysięcy egzemplarzy. Można go będzie również dostać poza pokładem samolotu – posiadacze złotej karty programu Miles&More mogą zamówić jego pocztową prenumeratę.

Nowy magazyn LOT-u wygląda całkiem zachęcająco. Biorąc pod uwagę kompetencje naczelnej pisma można przypuszczać, że po otworzeniu pisma jego treść będzie wywoływała podobne emocje co jego zewnętrzna powierzchowność. Przekonać się o tym można jedynie zostając klientem LOT-u. Ale, niestety, tylko najdroższych klas czyli biznes lub premium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *