wizytówki

Dobroczynny Koncert Skrzypcowy Fundacji Ex Animo

Z okazji XX-lecia istnienia, Fundacja Ex Animo im. Marii Sapiehy zorganizuje koncert charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową leczonym w Klinice Onkologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Dobroczynny Koncert Skrzypcowy, w wykonaniu Vadima Brodskiego, odbędzie się 19 maja w Łazienkach Królewskich.

philipiak opinie
Źródło Pinterest

Celem fundacji Ex Animo im. Marii Sapiehy jest pomaganie dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową. Aby go zrealizować, fundacja organizuje między innymi doroczne, tematyczne wieczory charytatywne w hotelu Sheraton przy wsparciu kolejnych ambasad. W ostatnich latach odbyła się na przykład fiesta kolumbijska i hiszpańska oraz wieczór południowoafrykański.

Wykonawcą majowego Dobroczynnego Koncertu Skrzypcowego będzie ukraiński wirtuoz skrzypiec Vadim Brodski, przy fortepianie Oksana Svekla. Koncert odbędzie się w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich, 19 maja o godzinie 19. Bilety można nabyć w biurze fundacji.

Działalność fundacji Ex Animo wspierają również liczni sponsorzy. Przykładem takich akcji są m.in. „Obiady Czwartkowe” organizowane przez firmę Philipiak, mającą opinię jednego z wiodących dostawców ekskluzywnych naczyń na polskim rynku.

Ostatni obiad odbył się w październiku zeszłego roku. Spotkanie zorganizowano w warszawskiej restauracji Belvedere pod hasłem – Ekologia w naszych kuchniach. Gospodarzami „obiadu” byli dietetyk Sylwia Leszczyńska i Karol Okrasa, znany kucharz słynący z szukania naturalnych smaków ekologicznych w Polsce. Po spotkaniu uczestnicy złożyli swoje autografy na książce kucharskiej z przepisami Karola Okrasy, której sprzedaż zasiliła konto fundacji Ex Animo. Więcej o Obiadach Czwartkowych można dowiedzieć się na stronie partnera fundacji  Philipiak opinie o działalności marki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *