staże dla studentów i absolwentów, wykształcenie a praca

Akademickie Targi Pracy w Łodzi

W kwietniu obędą się po raz ósmy Akademickie Targi Pracy w Łodzi. Udział w imprezie zapowiedziało blisko 80 wystawców z różnych branż.

uczniowie i studenci

Source: studydiscussion.com via Ayushveda on Pinterest

 

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Międzynarodowych Targów Łódzkich 9 kwietnia będzie gościć odwiedzających i wystawców kolejnej edycji Akademickich Targów Pracy. Targi są okazją do zdobycia informacji i nawiązania pierwszych kontaktów z potencjalnym pracodawcą.

Dodatkowo tegoroczna impreza została wzbogacona o konkurs layout ATP 2014, do którego mogą przystąpić studenci łódzkich uczelni. W zeszłym roku do łódzkiego centrum konferencyjnego przy alei Politechniki 4 zawitało ponad 16 tysięcy odwiedzających.

Podczas targów ma się wystawić ponad 80 firm z branży IT, elektronicznej, logistycznej, FMCG, medycznej oraz finansowej. Uczestnicy mogą również wziąć udział w 40 szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli renomowanych firm. Wszyscy zainteresowani odwiedzeniem targów powinni wydrukować CV i 9 kwietnia ruszać na poszukiwania idealnego pracodawcy! Więcej informacji odnośnie imprezy znajduje się na stronie:  www.atp.lodz.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *