Biuro i biurko, Ekonomia i przedsiębiorczość: edukacja, księgowość

Wystawianie faktur za pomocą F4You

Wystawianie faktur to czynność, bez której nie mógłby istnieć handel. Faktura stanowi bowiem dowód zakupu i jest jednocześnie dokumentem niezbędnym do zatwierdzenia i uporządkowania transakcji handlowych. Kiedyś wypełnianie tradycyjnych faktur ręcznie wiązało się z dość żmudną pracą i poprawianiem wielu błędów. Jednak dzisiaj zadanie to jest bardzo ułatwione, bowiem powstała faktura elektroniczna.

E-faktury i ich zalety

E-faktury to faktury tradycyjne, jeśli chodzi o ich układ i sposób wypełniania. Różnica jednak jest taka, iż można je wypełniać w sieci, wysłać do kontrahenta oraz przechować w folderze na komputerze. Zaletą takiego rozwiązania jest to, iż program, w którym wypełniamy taką fakturę, automatycznie poprawi błędy w wyliczeniach. Wysyłanie faktur drogą elektroniczną trwa o wiele krócej niż w formie tradycyjnej, mamy też pewność, że nasza faktura faktycznie dojdzie do odbiorcy. Istotne jest też to, że do takiej e-faktury możemy mieć dostęp z każdego komputera, który ma połączenie z Internetem. To bez wątpienia bardzo usprawnia pracę całej księgowości i ułatwia zachowanie porządku w dokumentacji.

Flow For You – nowoczesna platforma internetowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców korzystających w swojej pracy z Internetu, stworzono wyjątkową platformę internetową do zarządzania fakturami VAT. Wystawianie faktur i przesyłanie ich do kontrahentów jest niezwykle proste i szybkie. Dzięki F4you otrzymasz potwierdzenie odczytania i akceptacji.  Z łatwością zaimportujesz faktury i wyeksportujesz je do programu księgowego, możesz również udzielać dostępu do poszczególnych faktur biurom księgowym, podmiotom uczestniczącym w obiegu dokumentów. Flow For You, lub inaczej F4You jest narzędziem niezwykle przydatnym, a jednocześnie bardzo bezpiecznym. Przesyłane dane są tak bezpieczne, jak dane w bankowości elektronicznej. Ponadto korzystanie z F4You usprawnia przepływ informacji w księgowości i przyspiesza proces wystawiania i przesyłania faktur. To nowoczesne narzędzie do zarządzania fakturami VAT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *