wizytówki

Tomasz Sekielski będzie nowym gospodarzem programu „Woronicza 17” w TVP Info

Emitowany w TVP Info program publicystyczny „Woronicza 17” będzie miał nowego prowadzącego. Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl od stycznia dotychczasowego gospodarza programu Macieja Wąsowicza zastąpi Tomasz Sekielski.

Woronicza 17
Logo programu Woronicza 17 w TVP INFO

Planowane zmiany mają przyczynić się do podniesienia atrakcyjności programu i przyciągnąć do niego widzów, którzy oglądali inne programy Tomasza Sekielskiego. Program „Woronicza 17” nadawany jest od września tego roku w każdą niedzielę o godzinie dziesiątej. W magazynie politycy czołowych partii podsumowują wydarzenia minionego tygodnia.

Formuła programu jest bardzo zbliżona do programu „Kawa na ławę” emitowanego w stacji TVN24 także w niedziele, ale o godzinie 10.45. Magazyn w TVP Info ma jednak niższą oglądalność niż program prowadzony przez Bogdana Rymanowskiego.

Sekielski ma zadebiutować w „Woronicza 17” w styczniu 2014 roku. Bez względu na nową rolę, dziennikarz wciąż będzie miał swój autorski program „Po prostu”, nadawany w TVP1 we wtorkowe wieczory. Tomasz Sekielski związany jest z TVP dopiero od stycznia br. Wcześniej pracowała dla stacji TVN oraz TVN24.

Maciej Wąsowicz pozostanie w TVP info, gdzie nadal będzie gospodarzem programu „Gość Poranka”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *