czas wolny, hobby i zainteresowania, rynek pracy, staże dla studentów i absolwentów

Szansa dla utalentowanych w dziedzinie designu, mody i kultury

British Council organizuje międzynarodowy konkurs dla młodych przedsiębiorców pt. Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award 2014 oraz Young Creative Entrepreneur – Culture Award 2014 z ciągle rozwijającej się dziedziny kultury, designu i mody. Nagrodą dla zwycięzców jest podróż studyjna do Wielkiej Brytanii, podczas której młodzi ludzie mają okazję spotkać się z ludźmi z branży, wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Największą chyba nagrodą jest możliwość wzięcia udziału w brytyjskich wydarzeniach, m.in. London Fashion Week. Do 23 maja br. młodzi projektanci, artyści i wszyscy ci, którzy działają w dziedzinie kultury mogą przesyłać zgłoszenia do konkursu. Naprawdę warto! Nie tylko ze względu na nagrody…

pinterest
pinterest


Konkurs British Council jest adresowany do artystów, którzy rozwijają swoją pasję na polu biznesowym. Aby zostać zakwalifikowanym do konkursu, należy biegle rozmawiać w języku angielskim i pochwalić się sukcesem w dziedzinie design lub mody. Nie ulega wątpliwości fakt, że powinny być to osoby zamieszkujące terytorium Polski i posiadające polskie obywatelstwo.

Uczestnicy konkursu powinni działać w zakresie następujących obszarów: teatr, film, literatura, festiwale, sztuka, wzornictwo, rękodzieło, moda, tekstylia, architektura wnętrz i krajobrazu, marketing i consulting w modzie.

Pobyt studyjny w Wielkiej Brytanii to największa nagroda w konkursie. Można by rzec, że jest absolutnie kluczowa do rozwoju zawodowego ludzi „trudniących” się designem, modą oraz działających w kulturze. Tydzień spędzony w międzynarodowym środowisku, możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi oraz wymiana pomysłów – to wszystko sprawia, że wyjazd zagranicę to szansa dla młodych na nowe kontakty biznesowe, dla wielu wręcz bezcenne!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: creativeconomy.wordpress.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *