języki obce

Speak in English już od października

Początek roku akademickiego to dobry czas na rozpoczęcie kursu języka angielskiego. Z nową siłą i motywacją wkraczasz w kolejny etap kształcenia. Warto poszerzyć swoją wiedzę o umiejętności językowe, które przydadzą się każdemu. Szkoły językowe oferują szerokie możliwości edukacyjne. Bez obaw. Grafik możesz dostosować pod siebie. Znajdź czas i zapisz się już od października na kurs języka angielskiego!

pinterest
pinterest

Chyba najlepszym rozwiązaniem jest nauka w szkołach językowych. Nie ma co się oszukiwać i obiecywać sobie, że angielskiego nauczysz się sam. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć takie „pokłady” motywacji w sobie, aby rozpocząć naukę języka na własną rękę. Dlatego zapisanie się do szkoły językowej w twoim mieście to najlepsze rozwiązanie. Do chodzenia na zajęcia nie trzeba się zbyt długo zmuszać. Gdy zapłacisz za kurs z góry, masz w sobie tę świadomość, aby raz czy dwa razy w tygodniu znaleźć dwie godziny na naukę języka. Za kurs języka angielskiego płacimy ciężko zarobione pieniądze,  żal, aby się zmarnowały. Prywatne lekcje angielskiego nie mobilizują do regularnego chodzenia jak lektor w szkole językowej, bo zawsze możesz je odwołać i nie przepadną ci pieniądze. W szkole językowej nauczysz się systematyczności i skutecznej motywacji. Lektorzy celowo wprowadzają taki schemat zajęć, który wymaga od kursanta regularnego powtarzania i asymilacji wiedzy. Po pewnym cyklu tematycznym czy gramatycznym odbywają się testy i sprawdziany. Uczeń szkoły językowej ma motywację, aby powtarzać słówka i przyswajać nowe zwroty. Wiele szkół językowych oferuje możliwość zdobycia certyfikatu językowego. To także ogromy motywator dla młodego człowieka wkraczającego na rynek pracy. W końcu każdy certyfikat, szczególnie językowy, jest mile widziany przez pracodawcę.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem sposobu nauki języka angielskiego, zdecyduj się na drogę kształcenia w szkole językowej (polecam Speak UP za innowacyjne podejście do kursanta i niestandardowe metody nauczania). Najbardziej oporni na naukę bywają zaskoczeni rezultatami, które osiągną w takiej szkole językowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *