internet

Rozrywka Tu i Tam z Orange

Orange stworzył dla klientów specjalny serwis z dostępem do kanałów telewizyjnych, biblioteki filmów na życzenie (VOD) oraz materiałów ze świata muzyki i sportu. Z serwisu „Telewizja Tu i Tam” możemy korzystać za pośrednictwem komputera, laptopa, tabletu i telefonu.

telewizja na komputer
Pakiety telewizji online od Orange

Dzięki szybkiemu rozwojowi szerokopasmowego internetu  na komputerze możemy teraz nie tylko oglądać filmiki na YouTube, serfować po portalach internetowych, ale również oglądać telewizję. Telewizja na komputerze pozwala na stały dostęp do interesujących nas kanałów, pod warunkiem, że posiadamy połączenie z internetem, którego parametry (szybkość transferu) umożliwiają płynne odtworzenie materiału. W ramach oferty „Telewizja Tu i Tam” możemy skorzystać z kilku pakietów w cenie od 10 – 30 złotych miesięcznie. Większość pakietów dostępna jest dla klientów Orange. Dla osób spoza Orange dostępne są tylko dwa pakiety: Pakiet Extra 30-dniowy oraz Pakiet Hello. Dowiedz się więcej o ofercie telewizji online na stronie Orange – telewizja na komputerze w Orange.

Pakiet Full odnawialny

Pakiet dostępny jest tylko dla klientów Orange. Umożliwia oglądanie 46 kanałów TV, 30 filmów na życzenie, prapremier seriali TVP oraz materiałów Eurosportu i Orange sport. Opłata za pakiet to 29,9 PLN miesięcznie. Z subskrypcji pakietu możemy zrezygnować w dowolnym momencie.

Pakiet Extra odnawialny

Ogólne zasady pakietu są podobne jak w przypadku pakietu „Full” z tą  różnicą, że kosztuje on 19,9 PLN. W tej cenie otrzymujemy dostęp do 40 kanałów TV, 20 filmów na życzenie oraz materiałów Orange sport.

Pakiet AXN NOW

Pakiet dostępny jest tylko dla klientów Orange. Za 9,9 PLN miesięcznie będziemy mogli oglądać zmieniającą się kolekcję filmów i seriali komediowych, sensacyjnych i przygodowych, a także programów dokumentalnych i reality show. Z pakietu możemy zrezygnować w dowolnym momencie.

Pakiet Fun

To bezpłatna oferta 20 kanałów TV oraz materiałów Orange sport, skierowana dostępna tylko dla klientów Orange.

Pakiet Extra 30-dniowy

Pakiet Extra to oferta telewizji na komputerze dla osób spoza Orange. Za 29,9 PLN otrzymujemy dostęp do 40 kanałów TV, 20 filmów na życzenie oraz materiałów Orange sport. Pakiet jest 30 dniowy. Żeby wykupić pakiet musimy być zalogowani na portalu Orange.

Telewizja na komputerze, smartfonie albo tablecie przydaje się przede wszystkim osobom, które często podróżują i posiadają dostęp do szerokopasmowego internetu mobilnego. Dzięki niej nie będziemy się nudzić podczas podróży i zyskamy pewność, że nie ominie nas nasz ulubiony serial.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *