staże dla studentów i absolwentów

Rośnij z nami – staż w Agorze

Agora prowadzi już od kilku lat program stażowy przeznaczony dla młodych osób, pragnących związać swoją przyszłość z pracą w szeroko rozumianych mediach i reklamie. Program przeznaczony jest dla studentów ostatnich lat i tegorocznych absolwentów.

stażysta i pracodawca

Source: jobs.aol.com via Wilson on Pinterest

Staż jest płatny, odbywa się w Warszawie i trwa 6 miesięcy. Założeniem projektów stażowych jest wdrożenie nowego pracownika w działanie holdingu Agora i zdobycie przez niego różnorodnego doświadczenia. Program stażu jest podzielony na 2 trzymiesięczne etapy. Po każdym z nich stażysta prezentuje swoje dokonania w ramach realizowanego projektu. Przez cały czas trwania programu uczestnicy posiadają wsparcie opiekunów i pracowników z działu HR. W trakcie stażu organizowane są również szkolenia i wyjazd integracyjny.

 W poprzednim roku można było startować na staż w następujących projektach:

  • Serwisy ogłoszeniowe od kuchni – tworzenie serwisów ogłoszeniowych, zarządzanie bazą ogłoszeń.
  • Monitoring wymiany danych – tworzenie narzędzi wymiany danych w portalach domiporta.pl, autotrader.pl i tabor24.pl
  • Postaw na jakość – utrzymywanie i budowa portali internetowych w kontekście zapewnienia i m jakości
  • W świecie e-commerce – praca przy projekcie turystycznym o charakterze e-commerce

Aby  przystąpić do stażu należy wybrać interesujący nas projekt i wykonać zadanie rekrutacyjne. Zadanie wraz z CV i listem motywacyjnym wysyłamy na adres rekrutacja@agora.pl. Dokładny harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie organizatora. Staż startuje jesienią i trwa od 1 października do 31 marca. Projekty stażowe na 2013 rok nie są jeszcze znane i pojawią się dopiero na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *