kierunki studiów, studia

Marketing internetowy –gdzie warto studiować?

Dobre wieści dla młodych – jest praca po e-marketingu! Tylko marketing marketingowi nie równy. Tutaj mowa o komunikacji z klientem w sieci, sprzedawaniu i reklamowaniu produktów w Internecie i nie tylko. Chcesz stać się e-marketingowcem z dyplomem i przede wszystkim z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem? Wybierz się na studia podyplomowe oferowane przez jedną z polskich uczelni. Sprawdź program i zacznij się dokształcać. W e-commerce i IT będzie praca dla młodych!

źródło:pinterest
źródło:pinterest

Coraz więcej uczelni w naszym kraju oferuje studia podyplomowe z zakresu marketingu internetowego. Najczęściej zajęcia organizowane były w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej i mają miejsce do dziś.  Tam kształcą się przyszli pracownicy wielu agencji interaktywnych, PR i innych specjalistów od biznesu w Internecie. Na studia dostać się może zarówno absolwent politechniki, jak i osoba po kulturoznawstwie czy polonistyce. Ponadto bogaty program ma druga warszawska uczelnia Łazarskiego oferująca kierunek e-marketing prowadzony w stu procentach przez wykładowców-praktyków, którzy założyli własne firmy i prężnie rozwijają je w sieci. Kolejną opcją są studia podyplomowe na AGH w Krakowie, gdzie pod czujnym okiem najlepszych polskich specjalistów można nauczyć się e-marketingu od podszewki.

Wybierając studia z e-marketingu warto przede wszystkim kierować się kadrą dydaktyczną, która powinna składać się w 100% z praktyków, którzy na co dzień zajmują się tą branżą. Duże znaczenie ma również możliwość wykorzystania komputerów podczas zajęć i przede wszystkim bogaty program zawierający całe spektrum wiedzy – od social media po e-commerce. To nie wszystkie kryteria wyboru podyplomówki z marketingu internetowego. Więcej w tym temacie już niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *