reklama

Katarzyna Dowbor wystąpiła w reklamie MegaRed

Katarzyna Dowbor, prowadząca w Polsacie reality show „Nasz nowy dom”, jest twarzą kampanii reklamowej suplementu diety wspomagającego serce – MegaRed. Kampanię przygotowała agencja Havas Worldwide Warsaw.

Spot reklamowy MegaRed przekonuje konsumentów, że suplement diety zawiera 100-procentowy olej z kryla, będący źródłem dobrze przyswajalnych kwasów tłuszczowych omega-3 ważnych dla zdrowia serca i wspomagających utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu. Kwasy mają taką samą budowę jak błony otaczające komórki ludzkiego ciała, co sprawia, że są lepiej przyswajane przez nas organizm niż kwasy omega-3 zawarte w oleju z ryb.

Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu, stwierdza, że stacji nie przeszkadza udział Dowbor w reklamie, ponieważ nie jest ona dziennikarką prowadzącą programy informacyjne, ani stałym pracownikiem Telewizji Polsat, dlatego nie musiała pytać o zgodę na zostanie ambasadorem MegaRed i wzięcie udziału w reklamie.

Akcja reklamowa jest prowadzona przede wszystkim w telewizji. Za kreację i produkcję kampanii odpowiada agencja Havas Worldwide Warsaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *