reklama

Jak czerpać korzyści z obecności w sieci – kanał Grzegorza Mogilewskiego na YouTube

Jeżeli lubimy oglądać program „Biznes w Sieci” prowadzony przez Grzegorza Mogilewskiego w TVN CNBC ale nie mamy czasu, aby śledzić go na bieżąco w telewizji, to możemy wszystkie odcinki zobaczyć na kanale założonym przez autora na YouTube.

"Biznes w sieci" na YouTube
„Biznes w sieci” na YouTube

Oglądając kanał Grzegorza Mogilewskiego pod adresem www.youtube.com/user/gmogilewski dowiemy się jak zarobić na obecności w internecie. Mogilewski jest specjalistą od marketingu internetowego i designu, sam określa siebie jako praktyka, pasjonata i samouka.

Śledząc regularnie kanał na YouTube będziemy na bieżąco z nowinkami w świecie marketingu internetowego i dowiemy się na czym tak naprawdę polega reklama i działania promocyjne w sieci. W programach naszymi przewodnikami będą specjaliści zajmujący się m.in. SEO, SEM i pozycjonowaniem oraz sprzedażą online.

Co ważne, znakomita większość zapraszanych gości to praktycy, którzy swoją wiedzę testowali i nabywali podczas pracy zawodowej, dzięki temu oglądając program widzowie zyskują cenną możliwość poznania prawdziwego świata marketingu internetowego. Z „Biznesu w Sieci” dowiemy się również jakie są nowości i aktualne trendy na rynku e-commerce i jaki biznes opłaca się prowadzić z pomocą internetu.

Program przeznaczony jest dla widzów, którzy na serio interesują się zagadnieniami związanymi z marketingiem w internecie albo pracują w tej branży.

One Comment

  1. Jeden z ciekawszych programów z zakresu marketingu internetowego. Najbardziej podoba mi się to, że jego prowadzenie to nie „pitu pitu” o byle czym. Z programu naprawdę można dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *