Biuro i biurko, księgowość

Ekonomiczne e-fakturowanie

Faktury w pracy biurowej są na porządku dziennym. Z czasem jest ich już tak dużo, że archiwizacja może przyprawiać o ból głowy. Segregatory pękają w szwach, półki uginają się od pudeł archiwizacyjnych, a faktur przybywa i przybywa…Chyba nie ma lepszego i bardziej ekonomicznego rozwiązania dla firmy jak wystawianie faktur online. Warto zdecydować się na platformę do fakturowania, która pozwala zarządzać zarówno tysiącami faktur, jak i danych. Wszystko przebiega w bezpieczny i czytelny dla kontrahenta sposób.

źródło:pinterest
źródło:pinterest


Wystawianie faktur nie jest już takie żmudne jak kilkanaście lat temu. Dokument można szybko przygotować na komputerze, w każdym momencie można edytować i poprawić. Faktura elektroniczna jest zapisana w pliku i trafia do klienta w kilka sekund. Wystarczy wykonać kilka kliknięć myszką. Dawniej trzeba było wybrać się na pocztę i stać cierpliwie w kolejce do okienka. Największym plusem wystawiania faktur online jest to, że mamy stały dostęp do dokumentów, możemy je przeglądać kiedy chcemy i sprawdzać ich status. Jeżeli zdecydujemy się na elektroniczną platformę zarządzania fakturami, mamy gwarancję bezpieczeństwa. Godna polecenia jest platforma F4you, która prawidłowo transmituje dane i daje 100% gwarancję archiwizacji, zabezpieczenia danych zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem.

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że platformy do wystawiania faktur są o wiele bardziej ekonomiczne dla firmy niż dokumenty w wersji papierowej. Właściciele dużych firm, pracownicy biur i wszyscy inni doskonale wiedzą, że jaką ilość faktur sprzedażowych generują niektóre usługi i produkty. Wszystko wiąże się z ogromnymi kosztami – zaczynając od kosztów druku i kończywszy na zakupie akcesoriów biurowych do archiwizacji, typu segregator, teczka, aktówka i pudło. Biorąc pod uwagę aspekt ekologiczny – elektroniczne wystawianie faktur jest czynnością przyjazną dla środowiska. Wszyscy doskonale wiemy jak wiele drzew i lasów potrzeba, aby wyprodukować papier. Mimo tej świadomości, ciągle wersje drukowane dokumentów dominują w naszych biurach. Zatem czas na zmiany! Elektroniczne platformy, typu F4you mogą nam to umożliwić. To naprawdę efektywne zarządzanie dokumentami. Warto się przekonać i zdecydować się na elektroniczne wystawianie faktur z Flow4You.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *